Den kdy vše začalo

11. prosince 2016 v 19:30 | SIBI |  Deníček
Ráda bych vám pověděla o láskách mé mamky. Je to ztracený případ v hledání životního partnera a já jsem asi po ní. Už od malinka jsem si stále zvykala na nové a nové nevlastní otce. Hledala je jen kvůli mně, abych měla i tátu sice nevlastního, ale aspoň nějakého, když můj vlastní o mně nemá zájem. Raději vám povím o její poslední než o všech, byla by to nuda a ani by se mi o tom psát nechtělo. Přemýšlela jsem jestli vám popíšu aspoň tento vztah, ale nakonec jsem rozhodla, že toto bylo něco tak strašného, že vás o to nemůžu obrat.
Její poslední přítel se jmenoval Vojta. Je to motorkář a hraje v kapele. Ze začátku byl v pohodě. Koupil mi velkého mědvěda po kterém jsem už dlouho toužila a tím si mně vlastně koupil. Po půl roce mi udělali krásný pokoj, kde jsem byla moc ráda. Byl to takový můj vlastní svět a já nic jiného k životu nepotřebovala. Vánoce s ním byly krásné a to ZLO začalo půl roku po nich. Začátkem června začala dělat problémy jeho mama. Stěžovala si na to, že nic nedělám a neptám se jí každých minut jestli s něčím nepotřebuje pomoct. Uznejte sami, který teeneger stále pracuje na zahradě, pomáhá v kuchyni a uklízí celý barák. Já pracuji, ale tak jak každý jsem ráda na počítači a volám si s kamarády. Dokud pracovala aspoň moje mamka bylo to ještě vpohodě, ale pak byla na operaci ruky a nemohla 3 týdny nic dělat.
Tak začal velký problém. ZLo jménem Vojtova mama. Jednoho dne jak byl Vojta v práci za námi přišla a vyhodila nás, že tam nic neděláme a, že se máme okamžitě zbalit a jít pryč. K tomu ještě po nás chtěla peníze za bydlení. Nadávala nám, že moc pereme a přitom jsme prali 3 pračky týdně, a ztoho byla jedna pracovní, tak nám to vše účtovala. On se nás poté ani nezastal a tím u nás skončil. A to byl den kdy jsem si řekla, že žádnému klukovi nedovolím, aby mi udělal něco takového, nebo aby mi udělal slzy v očích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama