Můj první sex - představa vs. realita

28. prosince 2016 v 10:42 | SIBI |  Intimity
Ahoj! Asi každá z nás sní, že její poprvé bude super a v ten správný okamžik. Nojo, ale někdy to tak nedopadne, třeba jako u mně ne.

Představa: jako malá jsem si představovala první sex tak, že přijdu domů otevřu dveře a budou na zemi okvětní lístky růží. A povednou až ke mně do pokoje. Tam bude nahý za kytarou sedět ,,ten pravý,,.
,,Pane bože, teď zním jak Rosamunde Pilchre,, no nic jdeme dál.
Bude hrát nějakou romantickou píseň a poté mně pomalu vysleče a pak na mně lehne a pomalu pronikne. Pak se budeme celou noc tulit a vydrží nám to hodně dlouho.


Realita: Můj bývalý kluk mi napsal, že hledá kámošku s výhodama a jestli o nějaké nevím a já řekla, že ne. Chvíli mně pemlouval a já nakonec řekla ano. Jednou přijel autem za mnou a dali jsme si sraz před obchodem. Nasedla jsem a jeli jsme na pole. ZAčali jsme se líbat, on mi zajel dolů a... (myslím, že to nemusím psát, asi každý tuší). Poté jsme se začali svlékat a já si stále říkala co to dělám a, že toho budu určitě litovat.... Poté jsem ho chvíli dělala já a pak na něj sedla. Trošku to bolelo, ale já jsem mu říkala, že jsem to už dělala, tak jsem dělala jako, že nic. A ta blest trvala asi jen 5 sekund. pak jsem jsem se opřela o sedačky a on do mně prudce bušil. Já si to pořádně užila. Pak jsme si dali 15 minut pauzu a šli jsme na to znovu. Blo to super a od té doby se máme na výhody a jsem moc ráda, že takového kamaráda mám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama