Můj první sex s odposlechem.

13. prosince 2016 v 23:08 | SIBI |  Intimity
Rozhodla jsem se vám popsat mé poprvé, které se stalo trošku zajímavě. Toto je hodně intimní téma, tak prosím berte to s nadhledem. Myslím si, že tento článek může určitě pomoci. Když jem byla menší představovala jsem si to hrozně romanticky, že vejdu do domu a tam budou poházené okvětlí lístky růží, které povedou až k mémpokoji a tam bude ten pravý a za kytarou a samozřejmně nahý... Časem jsem, ale pochopila, že není tak jednoduché najít pana božského a nebo aspoň kluka, kterému by nešlo jen o sex. Přiznejme si, že každá z nás se už aspoň jednou zamilovala do kluka, který si našilásku nezasloužil. Půl roku po mých 15. narozeninách se mně začali spolužáci ptát jaký je sex, jestli bojí, jaký je orgasmus, atd. Já cítila nějakou povinnost kvůli tomu, že jsem nejstarší, tak je mám zaučit. Ale můžete odpovídat na otázku, na kterou neznáte odpověď? Za chvíli jsem po sexu už opravdu zatoužila, protože jsem si to chtěla už zkusit a odpovídat jim na tak trapné dotazy.
Kluka jsem v té době žádného neměla a tak jsem začala přemýšlet. V té do byl o mně opravdu zájem a já si řekla, že když si to chtějí se mnou zkusit, proč ne?!?
Kamarád s výhodami je super a mám ho dodnes. Možná mně za to spoustalidí odsoudí, ale je to naprosto normální. Navíc to byl můj bývalý, takže už jsem ho znala celkem dobře, ale ještě jsme spolu nic neměli. Jednoho dne mi napsal jestli bych to už nechtěla, zrovna si koupil auto, tak jsem řekla, že to bude fajn a už jsem byla zvědavá jaký je orgasmus. Do té doby jsme měli tak maximálně ,,ruční práce,, které mi vyhovovali, ale chtěla jsem něco víc.
Tak a je to tady, ten slavný den, ten den kdy se ze mně stane prakticky dospělá. A já měla v úmyslu si to pořádně užít. Před tím než jsem odešla jsem si volala s mým nej kámošem, který chtěl vědět jak to bude probíhat, tak abych mu poté hned zavolala. Nakonec jsem ho překvapila a navrhla mu, že mu nechám telefon běžet, aby vše slyšel...
Přijíždělo jeho auto, v břiše jsem měla motýlky a trochu pocit na zvracení z toho, že jsem se bála, že nebudu vědět co dělat. Auto zastavil přímo předemnou a já nastoupila. Dojeli jsme na pole a tam zastavili. Přesedli jsme na zadní sedadlo a posunuli přední sedačky, aby jsme měli více místa. Sedli jsme si do zadu a začali se líbat. Poté jsem si vyslékla mikinu a řekla jsem mu, že zbytek si bude muset vysléct ze mně sám... Udělal to a začal mně masírovt dole, bylo to příjemné, ale to jsem už mnohokrát zažila, tak jsem přemýšlela nad tím jestli to co nastane budebolet. Chvíli jsem ho masírovala také apak ho vzala na pár tahů do pusy. Byla jsem už dost vlhká, tak nebylo potřeba něco dalšího dělat sedla jsem si na něj čelem k němu, ale on řekl ať se otočím, že to tak bude lepší. Poslechlaa jsem ho, předklonila jsem se a on velice rychle do mně vjížděl. Měla jsem pocit jak kdybych se měla počurat, ale bylo to velice příjemné, po té jsme si ještě chvíli hráli a pak mně odvezl domů. Až doma jsem však zjistila, že celé mé poprvé slyšel i můj kámoš a byl teoreticky součástí. Na toto poprvé určitě nikdy nezapomenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama